فروشگاه اینترنتی لوازم جانبی موبایل

سوالات رایج قبل و پس از ثبت سفارش

 

 

فروشگاه فیزیکی دوقلو در بافت تاریخی شهر یزد ، بازار چهارسوق شاهی میباشد که امکان خرید حضوری را برای شما عزیزان هست 

سفارش کالا در تمامی روزهای سال به صورت 24 ساعته امکان پذیر است.

فروشگاه دوقلو دارای نماد اعتماد الکترونیکی  از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت است. همچنین ما در دسترس مشتریان و پاسخگوی سوالات و مشکلات آنها خواهیم بود.

بسته به نوع کالا گارانتی ها نیز متفاوت است. در صفحه مخصوص هر محصول نوع گارانتی آن ذکر شده است. برخی از کالاها ممکن است هیچگونه گارانتی نداشته باشند اما تمامی محصولات مشمول بازگشت 7 روزه کالا تحت شرایط معین خواهند شد.

فروشگاه دوقلو وارد کننده مستقیم و بدون واسطه از کشور چین و بی میباشد که همواره سعی در ارائه محصولات با مناسب ترین قیمت دارد. قیمت محصولات در این فروشگاه بسیار رقابتی و در مقایسه با سایر فروشگاه ها بسیار مناسب است. ضمن اینکه گاهی برخی از محصولات در شرایط ویژه به فروش میرسند که قیمت آنها بسیار پایین تر از قیمت بازار است.

تمامی کالا هایی که در سایت با عنوان موجود نمایش داده شده و برای آنها قیمت تعیین شده است،قابل سفارش میباشند.

سفارش های ثبت شده برای شهرستان، تا ساعت 12 ظهر در همان روز ارسال میشود. بسته به فاصله شهر از تهران حدود 24 تا 48 ساعت از زمان ارسال، کالا به دست مشتری میرسد.

در این شرایط ابتدا باید مطمئن شد مبلغ از حساب کسر شده که این موضوع با دریافت تراکنش های بانکی و یا دریافت SMS پرداخت از طرف بانک مشخص میشود. اگر مبلغ در حساب بانک طرف قرارداد باقی بماند، بین 2-3 ساعت تا نهایتا 72 ساعت بعد مبلغ بازگشت داده میشود. اما اگر پس از ثبت سفارش یا پرداخت، SMS تایید برای شما ارسال نشد یا در اولین فرصت در روز کاری با شما تماس گرفته نشد، میتوان با همکاران بخش پشتیبانی موضوع را هماهنگ کرده تا پس از تایید مبلغ دریافت شماره کارت مشتری، مبلغ عودت داده شود.

پرداخت هزینه سفارش به چندین روش ممکن است :

1 – پس از ثبت سفارش به درگاه بانکی متصل شده و از طریق شماره کارت بانکی و رمز عبور مبلغ سفارش پرداخت خواهد شد.

2 – پس از اتمام ثبت سفارش، میتوان با واریز وجه به شماره کارت 6037697433440051 بانک ملت به نام محمد صباغ نژاد یزد از طریق ATM و یا واریز بانکی، پرداخت را انجام داد.

3- روش پرداخت در محل به این صورت که شما سفارش خود را ثبت میکنید و پس از دریافت کالا مبلغ را به مامور اداره پست تحویل میدین.

بدیهی است که مشتری فقط هزینه کالا را میپردازد و در دوقلو هزینه های اضافه مانند مالیات بر ارزش افزوده، عوارض و … به مشتری تحمیل نمیشود. ضمن اینکه حتی سفارشات بالاتر از 100 هزار تومان، هیچگونه هزینه ای به آن اضافه نمیشود و ارسال کالا  رایگان خواهد بود. اما سفارشات با هزینه کمتر از 100 هزار تومان هزینه ارسال طبق تعرفه پستی تحمیل مشتریان میشود

پس از تکمیل سفارش و تایید همکاران بخش فروش بابت ارسال، سفارش در نوبت ارسال خواهد رفت.
ارسال برای شهرها نیز روزانه 1بار از طریق پست انجام میشود. سفارشاتی که تا قبل از ساعت 11 صبح ثبت شوند، در همانروز با پست ارسال میشود. سفارشاتی که در بعد از ساعت 11 صبح و یا در ایام تعطیلی فروشگاه ثبت شوند، به اولین روز کاری موکول شده تا پس از هماهنگی ارسال شود. پس از اینکه سفارش مشتری ارسال شد، با مراجه به صفحه “پیگیری سفارش” و وارد کردن “کد خرید ” میتوان به کد رهگیری مرسوله پستی که در بخش “وضعیت سبد” اضافه شده، دسترسی داشت.
با وارد کردن کد رهگیری در سایت پست، میتوان شرایط دریافت کالا در شهر خود پیگیری کرد.